Červenec 1

Kolik stojí prevenar

Kolik stojí Prevenar : Prevenar stojí kolem 2000,-Kč, každá pojišťovna něco uhradí, zkuste se tedy podívat na příspěvek na stránkách pojišťoven nebo níže :

Nacházíte se na stránce : Kolik stojí prevenar


Vakcína Prevenar je na základě vyhlášky č. 537/2006 Sb. o očkování proti infekčním nemocem od 1.1.2007 určena bezplatně dětem do 5-ti let věku se zdravotními indikacemi uvedenými v příloze č.1 této vyhlášky, (tato úhrada je ze státního rozpočtu).

Všechny zdravotní pojišťovny navíc poskytují příspěvek na očkování proti pneumokokovým infekcím také pro zdravé děti, a to ze svých preventivních fondů.

Doporučujeme rodičům kontaktovat příslušnou zdravotní pojišťovnu a dotázat se na konkrétní podmínky úhrady.

Následující zdravotní pojišťovny přispívají na vakcínu Prevenar ze svých preventivních fondů:

111 Všeobecná zdravotní pojišťovna
Všeobecná zdravotní pojišťovna poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 500,- Kč ročně dětem od 1 roku věku.
Další informace k postupu na www.vzp.cz

217 Zdravotní pojišťovna Metal-Aliance
Zdravotní pojišťovna Metal-Aliance poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvky na vakcínu Prevenar ve výši 4 000,- Kč dětem do 5 let. Tuto částku lze navýšit v rámci dalších programů (bonus 300 Kč + x Kč dle délky pojistného vztahu – u dětí narozených v tomto roce – 300 Kč). Celkem lze tedy získat příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 4 600,- Kč u nejmenších dětí.
Další informace k postupu na www.zpma.cz

207 Oborová  zdravotní pojišťovna
Oborová zdravotní pojišťovna poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 1 000,- Kč ročně. Další příspěvek na očkování v rámci kreditního systému ve výši 500,- Kč může čerpat novorozenec, který se narodil v průběhu roku 2008 matce, pojištěné u OZP.
Další informace k postupu na  www.ozp.cz

213 Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Revírní bratrská pokladna poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 1 200,- Kč ročně pro děti od 2 měsíců do 5 let.
Další informace k postupu na www.rbp-zp.cz

222 Česká národní zdravotní pojišťovna
Příspěvek na vakcínu Prevenar, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, činí 1 500 Kč.
Další informace k postupu na www.cnzp.cz

211 Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra
Zdravotní pojišťovna MV ČR poskytuje příspěvek na vakcínu Prevenar, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, ve výši 1 000,- Kč ročně, pokud jsou oba rodiče registrováni u téže ZP nebo se jedná o matku samoživitelku.
Další informace k postupu na www.zpmvcr.cz

209 Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
ZP Škoda poskytuje příspěvek na vakcínu Prevenar, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, ve výši 800,- Kč pro dítě ve věku od 1-5 let (rok narození 2003 – 2007). Pro děti 0-1 rok, kterým byla aplikována očkovací látka po 1.5.2008 se poskytuje příspěvek ve výši 700,- Kč.
Další informace k postupu na www.zpskoda.cz

205 Hutnická zaměstnanecká pojišťovna
HZP poskytuje příspěvek na vakcínu Prevenar, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, ve výši 1 500,- Kč ročně, pokud jsou oba rodiče registrováni u téže ZP. V ostatních případech činí příspěvek 500 Kč.
Další informace k postupu na www.hzp.cz

201 Vojenská zdravotní pojišťovna
VoZP poskytuje od 1.7.2008 příspěvek na očkování proti závažným infekčním onemocněním. Pojišťovna poskytne příspěvek na očkování, která nejsou hrazena z veřejného zdravotního pojištění, ani v rámci povinných očkování hrazených ze státního rozpočtu ve výši do 500,- Kč těm pojištěncům, kteří v průběhu roku nečerpali příspěvek na očkování z jiného programu rozšířené zdravotní péče.
Další informace k postupu na www.vozp.cz

227 Zdravotní pojišťovna Agel
Zdravotní pojišťovna Agel poskytuje z fondu prevence, mimo případy plně hrazené ze státního rozpočtu, příspěvek na vakcínu Prevenar ve výši 1000,- Kč.
Další informace k postupu na www.zpagel.cz

Štítky:

Posted 1.Červenec.2008 by admin in category Ostatní, Zdraví

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*