Březen 12

Kolik stojí sportovní aktivity pro děti?


Sprotují vaše děti? Kolik jste ochotni měsíčně vydat za jejich aktivity? Víte že sportovci vydělávají statisíce a živí se tím, co je baví?

Mezi nejnákladnější sporty u nás patří zimní lyžování a lední hokej. Lyžování je nákladný sport, už od počátku… pořízení kvalitní lyžařské výbavy není zrovna levnou záležitostí… dále vás draho výjde cestování vaší ratolesti po horských střediscích, skipasy a tréninkové lekce. Později samozřejmě trenéři. Okolo 17. roku vašeho dítěte se ale náklady začnou vracet – pokud je vaše dítě úspěšné, získává sponzory, kteří se o výdaje postarají, výhry v závodech už jdou do kapes Vás a vašeho dítěte.

Lední hokej je další v řadě, zde je vybavení opět velmi drahé… dražší jsou ale ceny za tréninky a cestování na zimní stadiony.

Mezi další, finančně náročnější sporty patří tenis a golf. Pokud hledáte levnější aktivity, které mají budoucnost, jsou to zejména letní/halové týmové sporty. U chlapců je nejrozšířenější fotbal. Vybavení není drahé (kopačky a chrániče vás vyjdou ročně na cca 3 oooKč.) tréninky jsou také z velké části dotovány městy, či kluby. Pokud váš syn/dcera ve fotbale vyniká, může vydělávat peníze již od cca 16ti let!

Dalšími výhodnými sportovními aktivitami jsou florbal, basketbal, volejbal, aj.


Posted 12.Březen.2013 by admin in category Děti, Sport

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*