Březen 10

Kolik stojí vybevní ložnice

Zajímá vás jak nejrychleji a také levně vybrat nové vybavení do ložnice? Nechte se inspirovat následujícími řádky. Dozvíte se v nich nejen o postelích a matracích, ale také o nočních stolcích, komodách a praktických skříních do ložnice.

S výběrem matrací a polštářů vám rádi poradí i online v jedné ze specializovaných prodejen. Co se týče postelí, v dnešní době jsou už běžně k sehnání postele z masívu s matracemi a rošty zdarma. Pokud toto není součástí postele, nedoporučujeme kupovat. Jedna postel se pohybuje kolem dvou a čtyř tisíc, dvoulůžko by nemělo stát více než 10 000 Kč.

Součástí vybavení ložnice samozřejmě také noční stolek, která se běžně nachází vedle postele. Pokud si vybíráte noční stolek z masívu, počítejte s investicí také v řádu několika tisíců. Na ukládání oblečení v ložnici jsou nejpraktičtější komody. Opět, pokud chcete mít slušně vypadající komodu z masívu, připravte se na investici kolem dvou až pěti tisíc.

Nejdražší položkou v celé výbavě z masívu do ložnice bude určitě skříň. Masivní a bytelná skříň představuje investici přesahující pět tisíc v každém případě. Optimální ceny jsou kolem 10 000 Kč, ale výjimkou nejsou ani skříně za více než patnáct tisíc. Pokud cena přesáhne dvacet tisíc korun, doporučujeme nekupovat. Sečteno a podtrženo, krásně vybavená ložnice z nábytku z masívu vyjde v průměru na 25 000 Kč, pokud budete nakupovat s námi a rozumně, dá se výrazně ušetřit.


Posted 10.Březen.2015 by admin in category Uncategorized

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*